На Львівщині прикордонники затримали нелегала із Північної Африки

Опубліковано:
25 Січня, 2021 о 18:33
На Львівщині прикордонники затримали нелегала із Північної Африки
Фото з мережі Інтернет
Іноземця, який мав намір нелегально потрапити до Польщі, затримав прикордонний наряд відділу «Шегині» Львівського прикордонного загону.

Читайте також



На кордоні з Польщею затримано групу нелегальних мігрантів
На Сокальщині затримали іноземного велосипедиста, який прямував з Чехії до Казахстану

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, пише – Діло.

Про чужинця, який з’явився у прикордонні та прямував в бік кордону з Польщею по залізничній колії, повідомили у підрозділ Держприкордонслужби працівники залізниці. Група реагування швидко затримала чоловіка. Затриманий виявилися громадянином Тунісу, який мав з собою документи. Іноземця доставили у прикордонний підрозділ для проведення перевірочних заходів та прийняття відносно порушника правового рішення та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Також прикордонникам стало відомо, що чоловік  мав намір потрапити поза пунктом пропуску у Польщу,  де хотів працевлаштуватися. Іноземець заздалегідь готувався до правопорушення, адже при собі мав сумку з одягом та  харчами.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #мігрант, #нелегал, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: