На Львівщині триває весняний призов

05.04.2021 20:20   Джерело: WestNews.info
Опубліковано : Патрік Скеля

Під час весняного призову до війська заплановано призвати 655 юнаків: 286 осіб – Збройні сили України, 224 – Національна гвардія України, Державна служба спеціального транспорту – 25 та Державна прикордонна служба України - 120 осіб, пише - WestNews.info.

Читайте також

Під Львовом безробітним запропонували піти в армію

Відтак, у всіх районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) відбуваються урочисті проводи призовників, які вже за певний час прибудуть  у військові частини та навчальні центри, пише пресслужба Львівської ОДА.

Зазначимо, що перед відправкою усіх призовників було перевірено на наявність захворювання на Covid-19 методом ІФА-тестування. Лише після негативного результату  тесту, призовників будуть везти на збірний пункт.

Нагадаємо, до війська призиватимуть юнаків від 18 до 27 років, які придатні до проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – рік, без вищої освіти – півтора року.

По прибуттю у військові частини та навчальні центри для військовослужбовців строкової служби передбачено обсервацію упродовж двох тижнів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: WestNews.info