Львів’янка однією фразою переконала таксиста-любителя шансону у важливості української мови

13.06.2021 17:05   Джерело: Главком
Опубліковано : Львівський Новинар

Львів’янка Христина Кішик зробила зауваження таксистові з приводу шансону, який лунав у салоні його авто. Водій спершу відмовився виключати музику, зазначивши, що має повне конституційне право слухати те, що йому подобається. Зрештою, розв’язка ситуації здивувала.

«Нормальне авто, нормальний з вигляду чоловік... Але далі все по відпрацьованій схемі: або включається шансон; або в таксистові включається внутрішній провидець всіх ситуацій. У нашій схемі гучно залунав російський шансон», – розповіла Христина у Facebook.

Після цього вона попросила, аби водій вимкнув російську музику, адже вона оплачує за сервіс, а для неї неприйнятно слухати російську музику.

«На моє прохання пан мені відповів, що я не розбираюся в музиці, що це співає Міхаіл Шуфутінский. Я пояснила, що для мене російська музика неприйнятна, навіть якщо я не тямлю у нотах Шуфутінського. Тоді таксист подивився на мене, як на інопланетянку і сказав: «А ти, що патріотка?» – Так, я патріотка. І я цим пишаюся», – додала львів'янка.

Після цього таксист зазначив, що може слухати все що завгодно, адже йому це подобається. При цьому додав, що в Конституції не написано, що хтось має зазіхати на його особисті смаки.

«Я уже подумала, що він мене зараз висадить посередині маршруту і я таки запізнюся на зустріч через свої патріотичні погляди. І відповіла панові: – Якщо людина буде обирати позицію толерування всьому російському тільки тому, що це її особисті смаки – це породить байдужість до України. А байдужі люди потім стають стадом рабів. Чи хочете ви, щоб ваші діти росли серед стада чи самі стали рабами?», – написала вона.

Після цього таксист замовк і аж до місця призначенні не сказав ні слова. Лише наприкінці таксист запитав її:

– «Яку музику слухають патріоти?

– Може, я вас здивую, але патріоти – це не є якась особлива каста людей. Вони звичайні люди, які просто хочуть, щоб українського було більше. І в музиці також. Бо це нормально на своїй землі хотіти українського», – резюмувала дівчина.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Главком