5 речей, які роблять тільки ті чоловіки, які не люблять свою жінку

25.07.2021 23:11   Джерело: Кава з молоком
Опубліковано : Львівський Новинар

Величезна безліч текстів написано про те, як зрозуміти, що чоловік дійсно любить свою жінку! Але чому їх так мало про ознаки, які вказують і на інші, менш приємні причини його стосунків із вами?

Складно зрозуміти, які почуття ведуть чоловіка. Але ось 5 ознак того, що ви не займаєте перше місце в його житті:

1. Ви “гостя” в його житті

Уявіть, що він – це будинок. Вам можна заходити в будь-яку кімнату? Або тільки в певні? Вам всього вистачає в цих стосунках?

Підозри помилкової любові підтверджуються, якщо він ніколи не говорить про спільне майбутнє або ухиляється від прямих запитань.

2. Він говорить про інші жінки

Розмови про жінок як представників людства – це добре. Але якщо він надмірно захоплюється іншими (наприклад, спільними знайомими) у вашій присутності – це поганий знак.

Ви відчуваєте незручність, коли він знову заводить знайому пісню. Схоже, він вам не належить.

3. Ви не говорите про інтим

Ви відчуваєте глибокий зв’язок в моменти близькості, а він здається віддаленим або абстрактним. Насправді, партнер не фокусується на вас. Він присутній фізично, але не в думках.

Але і чоловік, і жінка повинні надавати один одному увагу, демонструвати прихильність.

Якщо ви вже висловили свою стурбованість станом речей, а він все заперечує або відмовляється від обговорення, задумайтеся про перспективу швидкого розриву.

4. Він не піклується про ваш комфорт

Тривалі стосунки зобов’язують партнерів говорити про почуття. Але якщо ваш чоловік до сих пір не висловився, значить, йому не потрібний той глибокий зв’язок, про який ви мрієте.

Запитайте, що йому подобається у вас. Якщо виникла напруга – це проблема.

Ви повинні відчувати комфорт, розмовляючи з ним про все. А він повинен бути в змозі дати відповідь на питання, які вас хвилюють.

5. Він – не ініціатор

Якщо ви зникнете, він помітить? Він буде переживати? Або він просто буде жити так, ніби нічого не сталося?

Якщо тільки ви постійно шукаєте контакт, будуєте плани, намагаєтеся привести ставлення до шлюбу, стоп! Не втрачайте часу.

Стосунки – це робота обох сторін. І якщо ви цілими днями думаєте, чому він так погано ставиться до вас, про любов ніякої мови йти не може.

Милі жінки, цінуйте себе! Любов до самої себе завжди повинна стояти на першому місці!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Кава з молоком