У Львові невідомі вчинили акт вандалізму над храмом святого рівноапостольного князя Володимира УПЦ МП.
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
8 травня 2022 року, у Неділю жінок-мироносиць, парафіяни Свято-Володимирського храму не змогли потрапити всередину храму для звершення Богослужіння, оскільки вхідні двері були залиті монтажною піною.
Невідомі особи також залишили на стінах святині численні написи блюзнірського та провокативного характеру.
Настоятель храму отець Володимир викликав поліцію.