Монастир у Львові, який вийшов з московського патріархату, офіційно перейшов до ПЦУ

26.05.2022 15:11   Джерело: LvNews
Опубліковано : Львівський Новинар

23 травня відбулося засідання Синоду Православної церкви України, на якому прийняли Свято-Воскресенський Новоафонський монастир до помісної Православної церкви. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив ігумен Іов (Ольшанський), якого Синод затвердив намісником монастиря.

«Ми завжди хотіли бути у Єдиній помісній православній церкві України. Останні події підштовхнули нас пришвидшити цей процес. Позавчора був Синод, на якому затвердили наш монастир, прийняли в лоно православної церкви. Всі щасливі, що нарешті можемо молитися і співслужити з нашими братами в єдиній помісній церкві», – сказав він.

Ігумен Іов зазначив, що монастир перейшов до ПЦУ 20 березня. Його, як священника, раніше прийняли в клір Львівської єпархії до владики Макарія Мелетича, а тоді громаду. Зараз монастир почав зростати, з’явилися перші насельники.   

 

Нагадаємо, що настоятель Свято-Воскресенського Новоафонського монастиря у Львові о.Іов (Ольшанський) разом з громадою 20 березня перейшли з юрисдикції Української православної церкви (Московського патріархату) до Львівської єпархії Православної церкви України.

 

Такодж додамо, що Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій прийняв у єпархіальному управлінні настоятеля Свято-Покровського храму міста Червонограда, протоієрея Ігоря Деркача, який разом з громадою УПЦ Московського патріархату вирішили перейти до складу Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України. Ще низка священнослужителів Української православної церкви записали звернення до патріарха Кирила та митрополита Онуфрія, в якому закликають порушити питання про вихід церкви з московського патріархату через замовчування війни в Україні. 

Софія Шавранська


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews