На вулиці Замарстинівській, вчора близько 23-ї години, водій керуючи автомобілем Subaru, не впорався з керуванням і в’їхав у вітрину магазину.
На 41-річного уродженця Волинської області, який на даний час, проживає у Львові, склали два протоколи: за керування транспортним засобом в стані сп’яніння та за порушення ПДР, що спричинило ДТП.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Ба більше, керманич не мав усіх необхідних документів для керування транспортним засобом за що на нього склали ще один протокол.
На щастя, ця ДТП без потерпілих.