69-річна львів’янка загинула в ДТП на Тернопільщині

Опубліковано:
14 Червня, 2022 о 21:11
69-річна львів’янка загинула в ДТП на Тернопільщині
Фото з мережі Інтернет

Внаслідок автотрощі на ділянці міжнародного автошляху M19 поблизу міста Чортків у Тернопільській області загинула 69-річна мешканка Львова.

Як інформує Lviv.Media, про це повідомив відділ комунікації поліції Тернопільської області.



Відомо, що трагедія трапилась 13 червня близько 14.00. Жінка разом зі ще трьома пасажирами перебувала в салоні автомобіля ВАЗ “Таврія”. Його водій, теж мешканець Львова, здійснюючи поворот ліворуч врізався в автомобіль Ford Focus.

Внаслідок зіткнення загинула жінка, а водій та всі пасажири Таврії звернулись за медичною допомогою. Допомоги медиків потребував також і водій Ford Focus.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #автопригода, #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: