На польсько-українському кордоні у черзі - понад 2 тисячі вантажівок

20.06.2022 09:15   Джерело: LvNews
Опубліковано : Львівський Новинар

Це машини, які завантажуються в основному на території ЄС і хочуть проїхати через прикордонний перехід в Дорогуську на територію України.

Понад сто годин очікують водії вантажівок на в'їзд до Польщі на польсько-українському переході в Дорогуську. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

У черзі стоять понад 2 тисячі вантажівок.

Ситуацію на прикордонному переході в Дорогуську коментує прессекретар палати податкової адміністрації в Любліні Міхал Дерусь: «Йдеться про машини, які завантажуються в основному на території ЄС і хочуть проїхати через прикордонний перехід в Дорогуську на територію України. Якщо говорити про кількість вантажівок, що очікують на в'їзд на територію Польщі через цей прикордонний перехід, варто взяти під увагу, що не лише прикордонна служба виконує свої обов'язки, але й інші служби – ветеринарна, фітосанітарна тощо».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews