За виписку про лікування військовослужбовця у психлікарні лікарка вимагала 200 доларів.
У Львові під час отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали лікарку психіатричної лікарні. За виписку про лікування у медзакладі підозрювана вимагала від військового 200 уомвних одиниць.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Під час проведення обшуку у службовому кабінеті правоохоронці виявили та вилучили документи, грошові кошти та інші речові докази, що вказують на її причетність до вчинення вказаного злочину. 48-річній лікарці одного із медичних закладів Львова за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди повідомлено про підозру.
ЇЇ затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України одразу після отримання нею хабара.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.