В АТ “Львівобленерго” розповіли про відновлення електропостачання.
Через ракетні обстріли у Львівській області енергетики активно розпочали роботу над відновленням енергосистеми за резервними схемами.
Перегляньте також:
- Качинський назвав Садового «бандерівцем» і заявив про повернення українського ордена
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
Про це повідомляє «Львівобленерго».
Найскладніше зараз населеним пунктам, на території яких прилетіли ракети.