У Львові нагородили кращих спортсменів області

29.12.2022 18:45   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Серед них були паралімпійці, спортсмени з вільної боротьби, кулькової стрільби, веслування на байдарках та каное.

Сьогодні, 29 грудня, у Львові нагородили найкращих спортсменів, тренерів,  спортивні федерації та директорів дитячо-юнацьих спортивних шкіл міста. 

Про це розповіла пресслужба Львівської міськради.

Зокрема, нагороди отримали спортсмени та їх тренери, які здобули медалі на ХІІІ зимових Паралімпійських іграх та міжнародних спортивних змагання «Ігри Нескорених», що відбувалися в місті Гаага:

  • Кравчук Василь – здобув золоту медаль з лижних перегонів на ХІІІ зимових Паралімпійських іграх, які проходили у м. Пекін. Він отримав премію в розмірі 250 000 грн.
  • Любіжанін Володимир – тренер чемпіона Паралімпійських ігор з лижних перегонів Василя Кравчука, отримав премію у розмірі 100 000 грн.
  • Легкодух Віктор – чемпіон «Ігор Нескорених» у 2022 році у штовханні ядра. Спортсмена нагородили премією у розмірі 100 000 грн.
  • Галушка Ігор – чемпіон «Ігор Нескорених» 2022 року у веслуванні на тренажерах. Він отримав премію в розмірі 100 000 грн.
  • Калитюк Сергій – срібний призер зі стрільби з лука у команді на «Іграх Нескорених» 2022 року у м. Гаага. Спортсмена нагородили премією у розмірі 100 000 грн.
  • Афанасьєв Дмитро – срібний призер зі стрільби з лука у команді на «Іграх Нескорених», отримав премію у розмірі 100 000 грн.
  • Шах Леся – тренерка зі стрільби з лука, яка працює з воїнами та ветеранами. Її вихованці Калитюк Сергій та Афанасьєв Дмитро на змаганнях «Ігри Нескорених 2022», що відбулись в квітні у м. Гаага у командному заліку зі стрільби з лука здобули срібну медаль. Спортсменка отримала премію в розмірі 20 000 гривень.

Також в рамках Програми надання премій Львівської міської ради талановитим на перспективним спортсменам і тренерам м. Львова нагородили  ГО «Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України», ГО «Федерація стрілецького спорту Львівської області», ГО «Федерація веслування на байдарках та каное Львівщини»

Також,  подяки отримали найкращі директори ДЮСШ:

  • Кокот Надія – директор комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Електрон» імені Богдана Кокота»;
  • Шандор Андрій – директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати»;
  • Ліпатов Володимир – директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа імені Антона Білого.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews