Нові шкільні автобуси подарували Кам’янка-Бузькій, Дрогобицькій, Бісковицькій, Новокалинівській, Стрийській, Сколівській, Червоноградській та Івано-Франківській громадам.
Про це розповів голова ЛОВА Максим Козицький.
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня