Проводяться аварійні роботи.
Сьогодні, 23 лютого, у Галицькому та Шевченківському районах Львова понад 30 вулиць залишилися без водопостачання. На вулиці Рапопорта-Леонтовича працівники водоканалу проводять аварійні роботи. Так, без води будинки будуть до 18 години.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
У четвер, 23 лютого, понад 30 вулиць в Галицькому та Шевченківському районах Львова залишились без водопостачання через аварійні роботи.