На Львівщині судитимуть лікарку-акушерку, через яку померло немовля

17.03.2023 08:37   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Через професійну недбалість жінка піддала ризику породіллю.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 38-річної жінки за фактом невиконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для дитини.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачена, будучи лікуючим лікарем, здійснювала допологове амбулаторне обстеження та спостереження за вагітною жінкою, а також госпіталізувала її та приймала пологи.

Однак, всупереч вимог законодавства, наявні у вагітної підстави, що відносять її до групи акушерського та перенатального ризику, а також скарги останньої на погіршення відчутів рухів плоду, не скерувала її у відділення патології вагітних.

Також, маючи усі наявні умови та можливості, не оцінила зміну стану плоду, при проведенні відповідного дослідження та гінекологічного огляду. Так і під час госпіталізації вагітної та ведення у неї пологів, не діагностувала та не встановила наявний діагноз.

Як наслідок, лікар-акушер-гінеколог не прийняла вчасного рішення щодо зміни тактики ведення пологів, що призвело до народження дитини у тяжкому стані.

Внаслідок чого у квітні 2021 року, через три дні після народження, немовля померло.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews