Іванна Капустянська

Іванна Капустянська

Редактор, оглядач

Львів планує закупити 100 низькопідлогових трамваїв

15.05.2023 16:09   Джерело: LvNews
Автор : Іванна Капустянська

Зараз у Львові біля 80 трамваїв здійснюють перевезення пасажирів, з них біля 50 знаходяться в доброму стані.

Директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львова Олег Забарило повідомив, що Львову потрібно 100 низькопідлогових трамваїв, пише ЦТС.

Він зазначив, що концепція розвитку громадського транспорту Львова передбачає наявність біля 100 низькопідлогових трамваїв.

"Із отриманням останніх трьох із 10 трамваїв "Електрон" у нас буде 19 низькопідлогових трамваїв. Ми ще плануємо закуповувати трисекційні низькопідлогові трамваї пасажиромісткістю на 120 осіб", - додав Забарило.

Зараз у Львові біля 80 трамваїв здійснюють перевезення пасажирів, з них біля 50 трамваїв знаходяться в доброму стані.

"Також у нас є проект з реконструкції існуючого рухомого складу, який вже пройшов певні стадії погодження. Він передбачає модернізацію енергообладнання та облаштування низькопідлоговості, щоби ці трамваї на існуючій базі стали сучасними, енергоефективними та з покращеною доступністю", - підсумував директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львова.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews