Юрія Манжулу позбавили водійських прав на рік та оштрафували на 17 тис. грн.
Залізничний районний суд Львова визнав винним у нетверезому водінні прикордонника Західного регіонального управління ДПСУ Юрія Манжулу. Його оштрафували на 17 тис. грн та позбавили водійських прав на рік.
Перегляньте також:
- Переплатила за меблі і техніку 1,4 млн грн: на Львівщині судитимуть посадовицю ліцею
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
З матеріалів справи відомо, що Юрій Манжула працює у 7 прикордонному загоні Західного регіонального управління ДПСУ. На розгляд справи у суді він не прийшов.
З матеріалів справи відомо, що Юрій Манжула працює у 7 прикордонному загоні Західного регіонального управління ДПСУ. На розгляд справи у суді він не прийшов.
Його оштрафували на 17 тис. грн та позбавили водійських прав на рік. На постанову ще може бути подана апеляція.