Жителя міста Кам’янка-Бузька Львівської області підозрюють у жорстокому поводженні з тваринами.
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
За даними слідчих, 32-річний чоловік у серпні 2023 року вбив безпритульного собаку.
“Чоловік завдав тварині численні удари розбитою скляною пляшкою, після чого руками задушив її”, — йдеться у повідомленні.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до шести місяців або обмеженням волі строком до трьох років.
Слідчі дії тривають.