Завдали екологічних збитків на майже 2,5 млн грн.
СБУ підозрює двох керівників комунальних підприємств Львівщини Спецслужба викрила керівництво комунальних підприємств однієї із ОТГ Львівщини на масштабному забрудненні земель.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Окрім тяжких екологічних наслідків, зловмисники, в час війни, завдали державі збитків на майже 2,5 млн грн.
Мова йде про прикриття незаконної діяльності шляхом укладання фіктивних договорів на вивезення сміття.