З 11 грудня в громадському транспорті діятимуть нові тарифи.
Проїзд у громадському транспорті Львова подорожчає. Із впровадженням безготівкової оплати вартість проїзду може зрости до 20 грн. У понеділок, 13 листопада, під час засідання міської комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності про це сказав керівник департаменту мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, повідомив ZAXID.NET
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
За словами Олега Забарила, з 11 грудня в усіх видах міського громадського транспорту можна буде оплатити проїзд банківською карткою або пристроєм з NFC. Окрім цього, розрахуватися можна буде транспортною карткою “ЛеоКарт”. З 15 листопада кожен мешканець Львова зможе вільно придбати “ЛеоКарт”.
Також міська рада має до 11 грудня затвердити нові тарифи на проїзд у такий спосіб, аби пасажирам було дешевше користуватися “ЛеоКарт”. Очікувані тарифи поки становлять:
- оплата «ЛеоКарт» — 13 грн за одну поїздку;
- оплата банківською карткою — 15 грн за одну поїздку;
- оплата готівкою — 20 грн за одну поїздку.
Подані тарифи орієнтовні. Пізніше планують іще підвищити вартість квитка у водія за готівку, аби стимулювати львівʼян переходити на безготівкову оплату. До цього ж, у міській раді планують переглянути вартість абонементів та пересадкових квитків на всі види транспорту на 2024 рік.
Наразі вартість місячного абонемента на проїзд у міському транспорті становить 420 грн, а річного — 3650 грн. Одноразовий проїзд у міських автобусах коштує 15 грн, у електротранспорті — 10 грн готівкою у водія і 8,5 грн — у додатку “Приват24”.