Геріатричний пансіонат у Львові: хто претендує на приміщення?

21.11.2023 10:02   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Львові на території Обласного геріатричного пансіонату, на вул. Медової Печери, 71, проводять незаконне будівництво. Про це говорять і у міськраді, і у самому пансіонаті.

На ділянці зареєстрована неіснуюча будівля, яка належить Громадській організації інвалідів «Центр реабілітаційних ініціатив «Діяльне милосердня» та перебуває в іпотеці партнера депутата ЛМР Олексія Різника.

На території геріатричного пансіонату зареєстрована будівля площею 56,8 кв.м., існування якої ставлять під сумнів прокуратура, поліція та Львівська міська рада.

Заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, підтвердив у коментарі Tvoemisto.tv, що її передали в іпотеку ТОВ «Агератум плюс». Це відбулось на початку грудня 2021 р, а у жовтні 2021 року «Діяльне милосердя» зареєструвало право власності на будівлю. Раніше про це писав також zaxid.net

«Агератум плюс» теж зареєстроване у жовтні 2021 р., його засновником і керівником  є львів'янин Роман Яріш. Він є партнером депутатів міської ради Олексія Різника та покійного Юрія Ломаги у ТОВ «Єврокомісар». Водночас, за даними YouControl, Роман Яріш є засновником і керівником ТОВ «Авіатор-інвест», ТОВ «Збоїща-буд», ТОВ «Голоско-інвест», ТОВ «Клепарів-інвест», ТОВ «Медик буд». На ці товариства оформлені разом більше сотні ділянок у садівничих кооперативах північної частини Львова.

Зазначимо, що у 2009 році розпорядженням голови Львівської ОДА (керівником тоді був Микола Кміть – ред.) прийняли рішення, щоб із загальної площі геріатричного пансіонату передати 2,4 га у користування благодійній організації «Діяльне милосердя». 

31 липня цього року прокуратура відкрила кримінальне провадження через ймовірну підробку технічного паспорта, на підставі якого «Діяльне милосердя» зареєструвало у жовтні 2021 р. право власності на прохідну площею 56,8 кв.м. на ділянці, наданій організації у користування.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews