Майже 6,5 млн грн надійшло до бюджетів за адмінпослуги надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області у 2023 році

Опубліковано:
1 Грудня, 2023 о 19:04
Майже 6,5 млн грн надійшло до бюджетів за адмінпослуги надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області у 2023 році
Фото з мережі Інтернет

Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 245 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру цього року, з них понад 20 тисяч адмінпослуг надано впродовж останнього місяця.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», – зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.



Більшість адмінпослуг було надано фахівцями Держгеокадастру безоплатно (190 тисяч адмінпослуг, або 78 % від загальної кількості наданих адмінпослуг). За послуги, які надаються на платній основі, надійшло майже 6,5 млн грн до місцевих бюджетів громад.

Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні послуги, зокрема: витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС, або отримати відповідну послугу через ЦНАП.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #держгеокадастр, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: