У Львові відреставрували домініканську трапезну й знайшли розписи

09.12.2023 20:00   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Львівському музеї історії релігії відреставрували трапезну. Під шаром тиньку виявили настінні розписи.

Про це на повідомив директор музею історії релігії Орест Малиць на своїй Facebook-сторінці.

Реставрацію у Львівському музеї історії релігії проводили за підтримки Instytut Polonika. Цього разу відновлювали трапезну колишнього домініканського монастиря. Приміщення є виставковою залою музею.

У процесі роботи під шаром тиньку на стінах зовнішньої галереї трапезної знайшли фрески. Вони зображають міські пейзажі.

null

"Напередодні Різдва маємо в музеї гарну новину. Вчора поважна комісія #InstytutPolonika підвела підсумки реалізації проєкту реставрації трапезної колишнього домініканського монастиря - виставкової зали Львівський музей історії релігії і констатувала завершення робіт. Результати роботи вражають! Дійсно, дуже гарно! Щиро дякуємо POLONIKA і команді реставраторів на чолі з Paweł Boliński і Lesia Hanuliak. Сподіваємося, що віднайдені нещодавно розписи під шаром тиньку у кружґанку монастиря дозволять продовжити реставраційні роботи", — йдеться в дописі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews