У Львові з 1 січня 2024 року зросте абонплата за централізоване водопостачання і водовідведення

12.12.2023 19:06   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Для львів'ян, які не мають лічильників, абонплата за водопостачання зросте на 37,7 %.

У Львові з 1 січня 2024 року зросте абонплата за централізоване водопостачання і водовідведення, яке надають споживачам за індивідуальними договорами. Для львів'ян, які не мають лічильників, абонплата за водопостачання зросте на 37,7 %, а для тих, хто має – на 6,2%. Про це повідомили ЛМКП «Львівводоканал».

Відтак, з 2024 року абонплата за централізоване водопостачання для споживачів без лічильників на воду становитиме 19,63 грн. Ті, хто мають лічильник, платитимуть 31,15 грн. Зазначимо, зараз люди з лічильником платять 29,34 грн, а без 14,26 грн.

Щодо централізованого водовідведення, то споживачі без лічильників будуть платити 39,26 грн замість 28,52 зараз, а користувачі з лічильником – 50,78 грн замість 43,6 грн.

«Зростання плати за абонентське обслуговування пов’язане із зростанням витрат на розподіл обсягів спожитих послуг між споживачами, нарахування та стягнення плати за спожиті комунальні послуги, формування рахунків за надані послуги та їх рознесенням споживачам, зняття показників водомірів, здійснення обстежень мереж, а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням споживачів за індивідуальними договорами на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», – пояснили в підприємстві «Львівводоканал». 

Зокрема, додали, що перерахунок здійснили з врахуванням зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 2024 рік та коригування індексу цін виробників.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews