Президент України Зеленський у Львові

15.12.2023 10:23   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Він вночі 15 грудня записав своє традиційне звернення до українців зі Львова. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Глава держави зазначив, що за цим рішенням криється величезна робота з боку української влади. Водночас він запевнив, що настане день, коли українці відзначать вступ у Євросоюз.

«Це велика робота – інтегрувати державу, усі інституції, усі норми до Євросоюзу. Але зробимо. Україна вже не раз доводила, на що ми здатні. Буде й інше переможне рішення – буде час, коли зможемо відсвяткувати вступ України у Євросоюз. Зараз в Україні у багатьох піднесений настрій, і це важливо, це мотивація. І я вітаю всіх вас, кожного й кожну, з тим, що вдалося. Вдалося всім нам, хто єдністю України зміцнює єдність усієї Європи. Я хочу особливо подякувати всім нашим хлопцям і дівчатам, усім чоловікам і жінкам, які бились і б’ються заради України, які зараз у боях, які захищають волю України, які допомагають нашим воїнам – лікують, тренують, завозять зброю, виробляють зброю. Усе, чого ми досягаємо, було б неможливе без тієї героїчної сміливості наших людей, нашого народу, яка так надихає весь світ», – зазначив Володимир Зеленський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews