Сьогодні, 1 березня, на вулиці Липинського у Львові водій швидкої допомоги збив 22-річну дівчину. Її доставили у лікарню.
Про це повідомили у пресслужбі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги й медицини катастроф.
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
За даними медиків, аварія сталася о 13:16. 22-річна мешканка села Руданці Львівського району отримала забій грудної клітки й тупу травму живота. Дівчину доправили до багатопрофільної лікарні.
Речниця поліції Львівщини Світлана Добровольська підтвердила Суспільному факт ДТП й повідомила, що наразі вирішується питання правової кваліфікації події. За даними центру екстреної медицини, водія “швидкої” відсторонили від роботи й почали внутрішнє розслідування.