У Львівському медуніверситеті обрали нового ректора

20.04.2024 22:38   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Новим ректором Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького став Орест Чемерис, який до цього обіймав посаду проректора.

Як повідомили у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулися вибори ректора.

За результатами засідання комісії з проведення перевірки відповідності претендентів вимогам до керівника закладу вищої освіти, МОЗ подало кандидатуру претендента Ореста Чемериса на посаду ректора.

Заяв та пакетів необхідних документів від інших претендентів до МОЗ у встановлений термін не надходило. Тому в бюлетень для голосування 19 квітня 2024 року було внесено лише одну кандидатуру – проректора з науково-педагогічної роботи Ореста Чемериса.

“Відповідно до Положення Про порядок проведення виборів ректора ЛНМУ ім. Данила Галицького, переможцем виборів вважається особа, яка набрала більше 50 відсотків голосів осіб, які мають право брати участь у виборах. У списках виборців ректора Університету було 1464 особи. Сьогодні від 9 години ранку до 15 по обіді своїм правом вибору скористалося 1219 осіб. З метою безпеки виборча дільниця була розташовано в укритті Анатомічного корпусу Університету. Після підрахунку голосів виборча комісія на спільному засіданні з оргкомітетом із проведення виборів оприлюднила такі дані : 1184 голосів – за кандидатуру Ореста Чемериса на посаду ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького; 32 – не підтримали кандидата; 3 бюлетені виявилися недійсними”, – йдеться у повідомленні.

Обраний керівник закладу має укласти контракт строком на п’ять років.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews