Поліція затримала 37-річного чоловіка, який навмисно вчинив пожежу в квартирі на вулиці Промисловій у Львові, де живе літнє подружжя.
Про це повідомляє Поліція Львівської області.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
Підпал стався вночі 20 квітня. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.
Прибувши на місце, рятувальники загасили вогонь, який пошкодив вхідні двері. Патрульні знайшли і затримали зловмисника неподалік місця події. Виявилося, що це 37-річний чоловік, який тимчасово живе у Львові. Він підніс до дверей папір і картон, підпалив їх і втік.
Зловмиснику оголошено підозру у навмисному знищенні чужого майна і загрожує від 3 до 10 років в’язниці.
Розслідування триває, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.