Вчора, 20 травня, близько 22:30 у селі Довге Дрогобицького району автомобіль “Mercedes” виїхав на узбіччя й в’їхав у дерево. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля отримав травми й помер на місці події.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Перегляньте також:
- Качинський назвав Садового «бандерівцем» і заявив про повернення українського ордена
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
За даними правоохоронців, водій автомобіля “Mercedes”, 38-річний житель Дрогобича, не впорався з керуванням. Автомобіль виїхав на узбіччя, де зіткнувся з деревом.
Внаслідок ДТП пасажир, 37-річний мешканець Дрогобича, отримав тілесні ушкодження. Від травм чоловік помер на місці події.
Правоохоронці з’ясували, що водій був за кермом нетверезим. Чоловіка затримали, суд обиратиме йому запобіжний захід. Триває досудове розслідування.