Справа Буддизайну і брюховецьких земель: що приховує суддя під час розгляду?

10.06.2024 17:18   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Під час  судового засідання суддя Шевченківського районного суду Львова вигнала вільних слухачів. Попри те, що це ивільна справа і, зокрема, відкрите слухання.

Про це у мережі Фейсбук розповіла Юлія Лацик.

"Гласність і відкритість судового процесу...?
Але не для судді Шевченківського районного суду Львова, Федорової Оксани Федорівни.
Поїхала сьогодні відвідати, як вільний слухач, важливе судове засідання по одній зі справ Буддизайну. Ціна питання - гектари брюховицького лісу, долю яких, цими днями, вирішує вищезгаданий суд (деталі цієї земельної афери за посиланням у першому коментарі).
І знаєте з чого розпочалось слухання? Зі слів судді: "вільних слухачів прошу покинути судове засідання".

Цивільна справа. Відкрите слухання. Жодних ухвал про те, що якась частина судового засідання є закритою...

Та і жодних підстав для того, щоб віднести це слухання до закритих не існує.
То знаєте чим пояснила свою вимогу суддя? Бо "в приміщені забагато людей".

"Забагато людей" - це:
1 шт - я, вільний слухач, жителька Брюхович.
1 шт суддя
1 шт секретар
1 шт якась помічниця судді
4 шт представників сторін (в т.ч. прокурор)
РАЗОМ 8 ШТ

Це при тому, що лише сторін цього судового процесу є 16 шт: 4 позивачі +11 відповідачів + 1 третя особа. А якби всі вони виявили бажання одночасно явитись на засідання, кого з них, пані суддя, просила би вийти через "забагато людей"?

Друзі, підкажіть, яка норма закону визначає поняття "забагато людей", і відповідно до якої статті якого закону, суддя через "забагато людей" може відмовити вільному слухачу у присутності на судовому засіданні", пише пані Юлія.

 

Нагадаємо, на місці масових розстрілів євреїв у роки Другої світової війни поблизу Львова, у Брюховичах, можуть збудувати котеджі та багатоповерхівки. Щоб унеможливити будівництво і не сплюндрувати пам'ять невинно убитих, представник єврейської громади у Львові Мейлах Шейхет домагається справедливості у суді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews