У вівторок, 9 липня, на території Львівської області електроенергію вимикатимуть протягом усієї доби. Причиною цього є значний дефіцит потужності.
Про це повідомили в пресслужбі ПрАТ “Львівобленерго”.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
“За розпорядженням НЕК “Укренерго” через значний дефіцит потужності протягом доби у Львові та області буде застосовано погодинні відключення”, — мовиться у повідомлення.
Детальніше — у візуалізації (деякі періоди без електроенергії розділені по одній годині):
