У п’ятницю, 25 жовтня, редакція Lvnews, з посиланням на LVIV.MEDIA джерела у правоохоронних органах поширили інформацію про затримання працівника Сихівського ТЦК та СП на хабарі 2 тисячі доларів від військовослужбовця за уникнення служби на сході.
Таку ж інформацію першими поширили у Facebook групі “Антикорупційний моніторинг Львівщини”. Однак, наступного дня після публікації, 26 жовтня, Львівський обласний ТЦК та СП повідомив, що ця інформація не відповідає дійсності.
Перегляньте також:
- У Львові 13-річній дівчинці з ДЦП провели складну реконструкцію кульшового суглоба
- У Львові стартувала реалізація проєкту хірургічного корпусу «Unbroken Ukraine» вартістю 115,8 млн євро
Заявляємо, що поширена інформація не відповідає дійсності в жодному вигляді. Це інформаційний вкид, направлений на формування негативного іміджу військовослужбовців Сихівського РТЦК та СП”, — йдеться в повідомленні Львівського обласного ТЦК та СП.