Андрій Садовий у листопаді отримав заробітньої плати 65 тис. грн, з них 42 тис. грн за відрядження. Це у понад три рази більше за посадовий оклад, пише “Еспресо.Захід” з посиланням на інформацію на сайті Львівської міської ради.
Ще понад 70 тис. грн за відрядження отримали заступники міського голови. Разом ця сума перевищила 140 тис. грн.
Перегляньте також:
- Садовий і Порошенко “побили горшки” через занедбану територію музею Шухевича: “в руїнах і поростає травою, поки з людей збирають гроші на відновлення”
- У Львівській громаді понад 10 гектарів землі отримають статус парків та скверів
Найбільшу зарплату – понад 69 тис. грн отримав заступник міського голови з питань міжнародної співпраці Сергій Кіраль.
Найдорожче оцінили високі досягнення у праці заступниці мера з гуманітарних питань Ірини Кулинич. надбавка по цьому пункту становила майже 30 тис. грн.
Детальніше дані про виплати міських чиновників можна переглянути в інфографіці.
