Залізничний райсуд постановив оштрафувати жінку, яка облаяла свою свекруху. За словами невістки, жодного насилля до свекрухи вона не вчиняла. Натомість пояснила, що матір чоловіка викликала поліцію, бо образилась через те, що її не взяли на цвинтар.
Про це пише LVIV.media з посиланням на постанову суду.
Перегляньте також:
- У Львові розпочали процедуру виселення ДП “Укрзахідпроектреставрація” з приміщення на пл. Соборній
- На Львівщині викрили масштабну корупційну схему у системі пробації: хабарі передавали у коробках з-під кави
За матеріалами справи, Анжелу Т. притягнули до адміністративної відповідальності за домашнє насилля щодо свекрухи. У неділю, 3 листопада, близько 23:30 жінка облаяла матір свого чоловіка і та викликала поліцію. Анжела Т. заперечила насилля щодо свекрухи. “Зазначила, що в той день приїхали з кладовища, однак свекруха образилась на те, що вона з чоловіком не взяли її з собою, а тому викликала працівників поліції”, — йдеться в постанові.
На судове засідання Анжела Т. не прибула. Суддя визнав жінку винною й призначив штраф розміром 170 грн. Крім того, порушниця має сплатити 606 грн судового збору.