Вчора, 17 грудня, близько 19:40, неподалік від села Лукавиця Самбірського району автомобіль наїхав на 43-річного пішохода. Внаслідок ДТП чоловіка госпіталізували до реанімації.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
ДТП сталася на дорозі “Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич” біля села Лукавиця Самбірського району. За даними правоохоронців, водій автомобіля “Audi А6”, 40-річний житель Самбора, наїхав на 43-річного мешканця одного із сіл району.
Внаслідок аварії пішохід отримав травми. Його госпіталізували в реанімацію.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.