Прикордонники з пункту пропуску Кросценко у Польщі разом із співробітниками митної та податкової служби запобігли контрабанді крокодила, який перебуває під загрозою зникнення.
Як розповіли польські прикордонники, під час прикордонного контролю з’ясувалося, що чоловік перевозив у багажнику «Фольксвагена» рідкісний вид – короткомордий крокодил.
Перегляньте також:
- У Львові під час ремонту вул. Героїв УПА виявили історичну бруківку
- Реконструкція львівської лазні «Бадьорість»: багатомільйонний проєкт реабілітації, який затягнувся на роки
Водій не мав необхідного дозволу на ввезення екземпляра, який охороняється Вашингтонською конвенцією — CITES. Через порушення правил крокодила вилучили. Подальше провадження у цій справі ведуть співробітники Підкарпатської митно-податкової служби в Перемишлі.
Незаконне перевезення через кордон ЄС, а також торгівля всередині Співтовариства зразками видів, що перебувають під загрозою зникнення, є злочином, який карається позбавленням волі від 3 місяців до 5 років.