На українсько-польському кордоні у багажнику авто виявили скрипку 30-х років

Опубліковано:
17 Березня, 2025 о 08:10
На українсько-польському кордоні у багажнику авто виявили скрипку 30-х років
Фото з мережі Інтернет

У пункті пропуску “Краківець” прикордонники виявили скрипку, яку українка намагалася вивезти за кордон. Її цінність встановлюватимуть експерти.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.



У пункт пропуску “Краківець” приїхав автомобіль “Opel”, за кермом якого була 28-річна киянка. Жінка прямувала до Німеччини. Під час перевірки, оглядаючи багажне відділення машини, працівники ДПСУ виявили старовинну скрипку, яку жінка не задекларувала.

Чи це просто антикварна річ, чи, можливо, справжній раритет, що пам’ятає руки видатного майстра, встановить експертиза, адже скрипка датована 1938 роком.

Наразі на жінку склали протокол за недекларування товарів, що переміщуються через кордон України громадянами.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #кордон, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #прикордонники, #скрипка



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: