Мешканець Львова проведе у в’язниці дев’ять років за незаконне переправлення чоловіків через державний кордон України. Таке рішення ухвалив суд.
Про це на Facebook повідомили в Західному регіональному управлінні ДПСУ.
Перегляньте також:
- Переплатила за меблі і техніку 1,4 млн грн: на Львівщині судитимуть посадовицю ліцею
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
Як установило слідство, засудженого неодноразово судили за аналогічні злочини. Він організував на Львівщині мережу незаконного переправлення осіб до країн ЄС.
Засуджений займався:
- доставкою людей у контрольовані прикордонні райони;
- тимчасовим розміщенням в селах неподалік кордону;
- транспортуванням до лінії державного кордону;
- виконанням ролі провідника.
Під час останньої спроби військовослужбовці 7 прикордонного Карпатського загону затримали чотирьох чоловіків під час незаконного перетину кордону. Суд визнав фігуранта винним за незаконне переправлення осіб через державний кордон і призначив покарання у вигляді 9 років ув’язнення.