На Львівщині внаслідок нічного обстрілу РФ виникла масштабна пожежа на об’єкті промислової інфраструктури, в частині міста Дрогобич зникла електроенергія.
Про це повідомив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
Перегляньте також:
- 51-річний мешканець Львівщини помер у реанімації після пожежі
- На Львівщині в пожежі загинув 57-річний чоловік
«Важка ніч для нашого району. Ворог атакував нас дронами та ракетами. Було багато вибухів, на жаль, маємо влучання в об’єкт промислової інфраструктури. Виникла масштабна пожежа», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, на місці працюють всі екстрені служби, інформація уточнюється.
Через обстріли в частині Дрогобича зникла електроенергія. Енергетики вже займаються її відновленням, поінформував Кулиняк.
Наразі повідомлень про постраждалих чи загиблих немає.