У селі Надичі Львівського району трапилася ДТП за участі автомобіля та мотоцикла. Внаслідок аварії госпіталізували неповнолітнього водія мотоцикла та його пасажирку.
Правоохоронці попередньо встановили, що 26 червня, близько 22:20, водій автомобіля ВАЗ 2121, 73-річний мешканець одного з сіл Львівського району, здійснив зіткнення з мотоциклом Geon Vertex 300, яким керував 17-річний житель району.
Перегляньте також:
- На Львівщині зіткнулися два легковики: троє людей отримали травми
- Біля Судової Вишні на Львівщині унаслідок ДТП загинули дві жінки
Внаслідок ДТП неповнолітній водій мотоцикла та його 18-річна пасажирка були травмовані, їх госпіталізували. Водій легковика залишив місце події. Проте правоохоронці встановили його місцеперебування.
За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Правоохоронці встановлюють обставини події.