Поліція знайшла вандала, який осквернив скульптуру Божої Матері у Жовкві

Опубліковано:
29 Квітня, 2026 о 09:50

У Жовкві правоохоронці встановили особу чоловіка, який осквернив скульптуру Матері Божої. Ним виявився 33-річний місцевий мешканець.

Інцидент стався 28 квітня на площі Вічевій, де невідомий облив фігуру Божої Матері кетчупом. Після цього поліцейські розпочали пошуки зловмисника.



Як з’ясували правоохоронці, до правопорушення причетний мешканець міста 1993 року народження. Свої дії він пояснив хуліганськими мотивами.

За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, арешту або обмеження волі на строк до п’яти років.

Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Поліція Львівської області
Теги: #вандал, #жовква, #скульптура Божої Матері



Статті

Інтерв'ю
Від стрільця до командира IRIS-T: шлях бійця львівської зенітної бригади на псевдо Грім
17:34, 6 Травня, 2026

Від стрільця до командира IRIS-T: шлях бійця львівської зенітної бригади на псевдо Грім

Блоги

ТОП новини Львівщини: