Пільговики та діти отримуватимуть із бюджету Львова відшкодування за стоматологічну допомогу

29.06.2017 13:00   Джерело: zaxid.net
Опубліковано : Тарас Жак

У вівторок, 27 червня, виконком Львівської міськради схвалив міську програму стоматологічної допомоги дітям і окремим пільговим категоріям дорослого населення. Про це повідомила прес-служба ЛМР, - пише zaxid.net.

Виконком схвалив програму профілактики і лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення міста Львова на 2017-2018 роки.

 

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, ця Програма передбачає відшкодування з бюджету міста за надану стоматологічну допомогу пільговим категоріям населення і дітям.

Зазначимо, що до видів стоматологічної допомоги, яка підлягає відшкодуванню, належить: невідкладна допомога до виведення з гострого стану усім мешканцям, незалежно від їх соціального статусу; всі види стоматологічної допомоги дітям від 0 до 17 років (але якщо батьки хочуть цю допомогу з використанням найсучасніших витратних матеріалів, то повинні доплатити різницю), а також профілактичний огляд, терапевтична та хірургічна стоматологічна допомога окремим категоріям населення. До окремих категорій населення належать ветерани війни, у тому числі учасники бойових дій, інваліди війни, інваліди 1 і 2 групи, вагітні жінки, почесні донори України, члени сімей загиблих учасників АТО, пенсіонери. Тобто при їх зверненні в стоматологічну поліклініку бюджет буде відшкодовувати надану допомогу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: zaxid.net