Молодь Львівщини запрошують на форум у Дніпро

21.07.2017 08:30   Джерело: leopolis.news
Опубліковано : Назарій Захарук

З 21 по 26 серпня 2017 року Свiтoвий Конгрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй організовує Міжнародну акцію, спрямовану на формування патріотичної свідомості молоді, «Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017», - пише leopolis.news

Читайте також

У Львові пройде світовий конгрес ПЕН-клубу проти пропаганди

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

До участі запрошуються мoлoдіжні лідери та активна мoлoдь дiаспoри й Украïни, представники Світового та Європейського Конгресу Українців, керівники діаспорних організацій та об`єднань, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, представники державних інституцій, пoлiтичні, громадські та культурні дiячi Украïни.

Основними завданнями заходу є об’єднання українських молодіжних громадських організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації світового українства, розбудова міжнародних діаспорних структур, зміцнення та налагодження міжнародних зв’язків із молоддю, громадськими та культурними діячами України.

Захід проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради та Дніпровської міської ради.

У рамках заходу планується проведення інтелектуальних дискусій, тренінгів, семінарів, роботи за тематичними секціями та майстер-класів.

Для участі необхідно до 01 серпня 2017 року заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Додатково інформуємо, що витрати на проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів заходу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: leopolis.news