Четверо львiв'ян перемогли в конкурсi на посаду суддi в новому Верховному Судi України

17.08.2017 11:00   Джерело: Експрес
Опубліковано : Львівський Новинар

Вищa квaлiфiкaцiйнa комiсiя суддiв Укрaїни пiд чaс пленaрного зaсiдaння зaтвердилa рейтинг 320 кaндидaтiв нa посaди суддiв ВС, якi змaгaлися зa 120 мiсць у новому Верховному Судi, - пише Експрес  

Серед переможцiв є четверо львiв'ян, серед них двоє - особи  з поза судової системи.  

Зокрема, перше мiсце в рейтингу кандидатiв на посаду суддi Касацiйного цивiльного суду у складi Верховного Суду обiйняв доцент кафедри теорiї та фiлософiї права ЛНУ iм. I. Франка, кандидат юридичних наук Дмитро Гудима iз загальним балом 831,25.   

Його колега доцент кафедри кримiнального права ЛНУ iм. I. Франка Наталiя Антонюк стане суддею Касацiйного кримiнального суду у складi ВСУ. Вона набрала 823 бали i є в рейтингу четвертою.  

Перемогли в конкурсi й дiючi суддi. А саме до Касацiйного адмiнiстративного суду потрапить суддя Львiвського окружного адмiнiстративного суду Володимир Кравчук. Вiн набрав 717,75 бала i є 14-м у рейтингу. А суддею Касацiйного кримiнального суду стане суддя Апеляцiйного суду Львiвської областi Станiслав Голубицький. Вiн у рейтингу третiй з 825,75 бала.  

У Верховному Судi львiв'яни отримуватимуть понад 150 тисяч заробiтної плати.  

Богдан КУФРИК


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Експрес