Жінку, яка вбила власну дитину, кинувши її в колодязь засудили на один рік іспитового терміну

Викинула своє новонароджене маля у колодязь, а суд залишив майже без покарання.

20.09.2017 11:30   Джерело: Львівський портал
Опубліковано : Патрік Скеля

Як йдеться у вироку суду, 19 червня 2017 року біля 15.30 год., перебуваючи у господарському приміщенні сараї, що розташований на господарстві по місцю її проживання будучи вагітною 40 повних тижнів, не перебуваючи на обліку в медичному закладі, самостійно без медичної допомоги народила живу доношену дитину, чоловічої статті. Після цього, бажаючи настання смерті новонародженої дитини обвинувачена взяла поліетиленовий пакет, у який помістила новонародженого разом із плацентою і плодовою оболонкою, пише - Львівський портал.

Пакет жінка зав’язала і кинула у колодязь глибиною сім метрів, що розміщений на господарстві по місцю її проживання. Під час падіння новонароджений отримав тупу закриту черепно-мозкову травму у вигляді крововиливів в м’які тканини голови, в м’які мозкові оболонки та в речовину головного мозку, що відповідно до висновку експерта № 533/2017 від 19.06.2017 призвело до набряку головного мозку і його смерті.

Таким чином обвинувачена своїми умисними діями, що виразились в умисному вбивстві матір’ю своєї новонародженої дитини відразу після пологів, скоїла кримінальне правопорушення,передбачене ст.117 КК України.

«У судовому засіданні обвинувачена повністю визнала свою вину у скоєнні злочину при вказаних в обвинуваченні обставинах. На поставлені запитання дала показання про те, що дійсно вона 19 червня 2017 року біля 15.30 год., народила дитину, хлопчика,  після чого взяла поліетиленовий пакет, у який помістила новонародженого разом із плацентою і плодовою оболонкою, який  кинула у колодязь, що розміщений на її господарстві. Шкодує, що вчинила неправомірно, щиро розкаюється та просить суворо не карати», – йдеться у вироку суду.

Суд вважає доведеним, що обвинувачена вчинила злочин.

кримінального правопорушення та не становить небезпеки для громадського суспільства.

Обставинами, які пом’якшують покарання жінки  суд визнає визнання вини та її щире каяття.

Таким чином суд постановив визнати жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення та призначити їй покарання  у виді одного року позбавлення волі.

Водночас цим ж вироком засуджену звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк терміном один рік.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Львівський портал