Львівський суд виніс вирок контрактнику-дезертиру з Тернопільщини

Опубліковано:
5 Жовтня, 2017 о 17:34
Львівський суд виніс вирок контрактнику-дезертиру з Тернопільщини
Фото з мережі Інтернет

Яворівський районний суд Львівської області виніс вирок контрактнику з Тернопільщини, який дезертирував з яворівської частини, пише – Status Quo.

Читайте також



Львів’янину, який до смерті побив чоловіка, загрожує до 10 років ув’язнення
На Львівщині в Червонограді судитимуть зловмисника, який побив чоловіка на автозаправці

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Житель Тернопільщини підписав контракт 28 листопада 2013 року та проходив службу наводником у військовій частині – польова пошта В4680 в Яворові.

Через рік – 4 листопада 2014 року він самовільно залишив територію військової частини та поїхав додому. У суді обвинувачений пояснив, що змушений був покинути військову частину, оскільки батько перебував у лікарні і потребував допомоги.

Суд визнав військовослужбовця винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.408 КК України, та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк два роки. Але звільнив від відбування призначеного покарання з іспитовим строком один рік.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #армія, #вирок, #військова частина, #військовополонені, #дезертир, #контрактник, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #солдат, #суд



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: