У Львові виявлено дві пляшки з ртуттю

Опубліковано:
25 Жовтня, 2017 о 18:26
У Львові виявлено дві пляшки з ртуттю
Фото з мережі Інтернет
25 жовтня о 15.30 год. у Львові в лісовому масиві, поблизу вул. Винниця б/н (Шевченківський район) було виявлено дві скляні пляшки, наповнених ртуттю, – прес-служба Львівської міської ради, пише – Гал-інфо.

На місці події розливу ртуті не виявили. Працівники Шевченківського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області вилучили пляшки із ртуттю (вагою близько 9 кг 450 гр.) та у встановленому порядку передали в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.



Управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує, що при  виявленні, розбитті та пошкодженні ємностей із ртуттю (градусників, колб і т.д.), негайно слід звертатися за телефонами 297-59-11, 261-40-83, 261-42-39, 261-44-61. Пам’ятайте, що при потраплянні навіть невеликої кількості ртуті чи її сполук в організм людини, потрібно негайно звернутися за медичною допомогою!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #ртуть



Статті

Інтерв'ю
Як «Опілля» збудувало конкуренцію: історія трансформації регіонального заводу
14:04, 26 Червня, 2025

Як «Опілля» збудувало конкуренцію: історія трансформації регіонального заводу

Блоги

ТОП новини Львівщини: