Державна прикордонна служба отримає вертолітний майданчик: землю вже надали

12.11.2017 09:28   Джерело: Варіанти
Опубліковано : Патрік Скеля

Державна прикордонна служба планує спорудити його біля одного з сіл Сокальщини. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки №1075/0/5-17 від 7 листопада, пишуть - Варіанти.

Читайте також

На хабарі попався інспектор прикордонної служби
Львівська журналістка подала скаргу на польського прикордонника, якого «українці, курва, дістали»

Документом надано дозвіл Львівському прикордонному загону (військова частина №2144) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га, розташованої за межами населеного пункту на території  Жужелянської сільської ради Сокальського району, для обслуговування вертолітного майданчика.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови ОДА Ірину Гримак.

Іншим розпорядженням, а саме №1074/0/5-17 від 7 листопада Львівському прикордонному загону (військова частина №2144) надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту на території  Хоробрівської сільської ради Сокальського району. Земельну ділянку площею орієнтовно 0,04 га надано для обслуговування металевої спостережної вежі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варіанти