За 8,5 мільйона євро у Львові відреставрували 20% архітектурних пам’яток

22.11.2017 16:19   Джерело: Дивись.info
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівська міська рада спільно з GIZ за 8,5 млн євро повністю чи частково відреставрували 20% архітектурних пам’яток старої частини міста. Про це під час прес-конференції, 21 листопада, повідомив Юрген Лебке, керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), пише - Дивись.info.

Читайте також

На Львівщині відремонтують чотири старовинні церкви
У Львові реставрують ще один храм
Аварійний замок реставруватимуть на Львівщині

У Львові завершується проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), який реалізовували Німецьке товариство міжнародного співробітництва у співпраці з Львівської міськрадою. За 8 років роботи фахівці відреставрували повністю або частково 20% архітектурних пам’яток старої частини міста, серед яких скульптура «Глорія» на фасаді кам’яниці на площі Ринок, 3, «Меркурій», що розміщена на колишньому будинку залізниці на вул. Січових Стрільців, балкони на будинку по вул. Дорошенка, 15 тощо.

«Для нас важливою умовою було, щоби якомога більше мешканців будинку залучалися до реалізації проекту. Тоді вони стають відповідальними за збереження, бо відчувають себе його власниками. В багатьох місцях ми намагалися зробити якусь одну деталь для того, щоби потім це ставлення до будинку, розуміння того, що ми спільнота, далі розповсюджувалася на інших людей», — каже Юрген Лебке.

Загальний обсяг фінансування проекту за 8 років становив 8,5 мільйона євро.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Дивись.info