У Бориславі розірвали договір з автоперевізником через погану роботу

23.04.2018 17:43   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Бориславі маршрути № 1А, 2 та 7 обслуговуватиме новий перевізник. Вартість проїзду на даний час залишається незмінною, хоча новий власник наполягає на збільшенні тарифу. Про це повідомляє Бориславська міська рада, пише - Status Quo.

Читайте також

Львівський перевізник АТП-14630 хоче забудувати свій автопарк багатоповерхівками

Минулого тижня на засіданні виконавчого комітету Бориславської міської ради було прийнято рішення про розірвання договору із МПП «Транспортник» щодо обслуговування міських автобусних маршрутів.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради № 77 від 12 квітня 2018 року було вирішено достроково в односторонньому порядку розірвати Договір про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі від 07 квітня 2017 року (об’єкт конкурсу№ 2 - маршрути № 1А, 2, 7) з МПП «Транспортник», у зв’язку з невиконанням договірних зобов’язань, які стосувалися забезпечення виконання на маршруті затвердженого Організатором (виконавчим комітетом міської ради) маршруту руху та розкладу руху автобусів з регулярністю не менше 95 відсотків і вести облік виконаних рейсів та забезпечення випуску планової кількості рухомого складу на маршруті.

Відділом економіки та торгівлі міської ради керівництву МПП було надіслано лист-повідомлення про розірвання Договору. Відтак надавачем транспортних послуг на маршрутах стане ПП «Галич-Авто», яке обслуговує маршрут № 150 «Борислав – Стебник», та зайняло друге місце під час конкурсу на організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі.

Як повідомив начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Попель, що хоча новий перевізник і висловив пропозицію про перегляд діючого тарифу, вартість проїзду на даний час залишається незмінною.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo